ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 به چه صورت است؟
02-06-2019, 04:57 PM
ارسال: #1
دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 به چه صورت است؟
دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 به چه صورت است؟
با توجه به اینکه زمان ثبت نام کنکور 98 از 24 بهمن 97 شروع خواهد شد و تا 2 اسفند 97 ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان محترم با دریافت دفترچه ثبت نام کنکور 98 که از 24 بهمن 97 قابل دسترسی می باشد،

داوطلبان واجد شرایط و تفاوت ثبت نام کنکور سراسری 98 نظام جدید با نظام قدیم می توانند از نحوه ثبت نام کنکور آزاد 98، شرایط ثبت نام کنکور 98، مدارک لازم برای ثبت نام کنکور 98، با مشاوران درخت دانش از طریق شماره زیر در تماس باشند.

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98
دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98
نحوه دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 98
نحوه دانلود دفترچه ثبت نام کنکور 98 با توجه به اینکه اولین دوره ای هست که دانش آموزان نظام جدید (نظام 3-3-3-3) در آن شرکت خواهند کرد با تغییراتی مواجه بوده است و توصیه می شود قبل از اقدام به ثبت نام دفترچه کنکور 98 را دقیق مطالعه کنید که نحوه دانلود دفترچه ثبت نام کنکور 98 از پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org و یا کلیک بر روی لینک رنگی دانلود دفترچه ثبت نام کنکور 98 (به محض منتشر شدن لینک فعال خواهد شد) خواهد بود.

دفترچه ثبت نام کنکور 98 را از کدام سایت بگیرم؟
تنها مرجع رسمی دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 98 و شرایط شرکت در آزمون سراسری 98، سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد که از منوی سراسری قابل دسترس می باشد.

برای دریافت دفترچه کنکور سراسری 98 و همچنین مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 98 از طریق تلگرام به شماره 09033806196 ادمین کانال تلگرام درخت دانش پیام دهید.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 شامل چه بخش هایی است؟
دفترچه ثبت نام و شرکت در کنکور 98 شامل دو بخش اصلی است:

راهنمای عملی ثبت نام کنکور سراسری 98
شرایط و مقررات شرکت در کنکور سراسری 98
سوالات متداول نحوه دفترچه کنکور سراسری
دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 به چه صورت است؟ جواب(سایت سنجش)

نحوه دانلود دفترچه ثبت نام کنکور 98 چگونه است؟جواب(تماس یا مشاوران درخت دانش

دفترچه ثبت نام کنکور 98 را از کدام سایت بگیرم؟

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 شامل چه بخش هایی است؟

طریقه استفاده از دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 به چه صورت است؟

و ...؟؟

همانند سال های گذشته همزمان با شروع ثبت نام کنکور سراسری 98 از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 به همراه اطلاعیه های تکمیلی ثبت نام منتشر خواهد شد و متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری 98 می توانند اقدام به ثبت نام کنند، در این مقاله به سوالات متداول داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری 98 در مورد دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 که از مشاوران تحصیلی درخت دانش پرسیده اند را پاسخ خواهیم داد.

راهنمای عملی ثبت نام کنکور سراسری 98
راهنمای عملی ثبت نام کنکور 98 به اقدامات قبل از ثبت نام، اقدام به ثبت نام و اقدامات پس از ثبت نام تقسیم می شود اما هر کدام از این بخش ها شامل چ موضوعاتی است:

اقدامات قبل از ثبت نام کنکور سراسری 98
اقدامات قبل از ثبت نام کنکور ۹۸ امل اقداماتی است که داوطلب پیش از ثبت نام باید انجام دهد که شامل:

شرایط عمومی و اختصاصی، مدرک تحصیلی لازم برای شرکت در آزمون سراسری، انتخاب گروه آزمایشی، نحوة شرکت دانشجویان انصرافی، وضعیت نظام وظیفه برای آقایان، مدارک لازم برای استفاده از سهمیه ها، هزینه ها ثبت نام و از همه مهمتر دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 98

اقدامات به ثبت نام کنکور سراسری 98
انجام ثبت نام کنکور سراسری 98 می باشد که شامل:

ورود به سایت ثبت نام آزمون سراسری، تکمیل فرم ثبت نام (اطلاعات آزمون و ثبت نام جدید) و دریافت کد پیگیری ثبت نام کنکور 98

اقدامات پس از ثبت نام کنکور سراسری 98
اگر در فرم ثبت نام خود به اشتباه اطلاعاتی وارد نموده اید و یا نیاز به ویرایش دارد می توانید در موعد مقرری که سازمان سنجش اعلام خواهد نمود با مراجعه به سایت تصحیح و ویرایش فرم ثبت نام بپردازند.

شرایط و مقررات شرکت در کنکور سراسری 98
بخش دوم دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ مربوط به شرایط و مقررات شرکت در آزمون سراسری 98 می باشد که اطلاعاتی که در اختیار داوطلب خواهند گذاشت شامل:

شرایط عمومی و اختصاصی ثب تنام و شرکت در آزمون سراسری

مقررات وظیفه عمومی( مشاوره نظام وظیفه)

ضوابط استفاده از سهمیه ها

شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع خارجی

آشنایی با آزمو نهای عمومی و اختصاصی

شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجو در دوره های مختلف تحصیلی

تعریف اصطلاحات دفترچه

پذیرش دانشجو در برخی از دانشگا هها با شرایط خاص

فرم ها

با توجه به اینکه مشاوران درخت دانش با مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کنکور 98 و دریافت اطلاعات مربوط به شرایط داوطلب می توانند دقیق ترین ثبت نام را برای داوطبان شرکت در کنکور سراسری 98 انجام دهند و چنانچه درمورد هر یک از بخش های دفترچه ثبت نام کنکور 98 با ابهامی رو به رو می باشید از طریق تلفن ثابت 9099072943 و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

طریقه استفاده از دفترچه ثبت نام کنکور ساسری 98
در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ همه اطلاعات در مورد شرایط و ضوابط شرکت در کنکور سراسری 98، پذیرش دوره ها و دانشگاه های مختلف، شرایط تحصیل مجدد، تحصیل دانشجویان انصرافی، نحوه پذیرش داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید، شرایط نظام وظیفه، سهمیه های موجود و... کاملا تشریح شده است و داوطلب با توجه به شرایط خود و علاقه به رشته تحصیلی اقدام به ثبت نام نماید.

با توجه به اینکه لیست رشته های بدون کنکور سال 98 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شده است لذا اگر متقاضی رشته های بدون کنکور دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی هستید نیاز نیست که در کنکور سراسری 98 شرکت نمایید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری 98 درخت دانش
مشاوره تحصیلی درخت دانش با درک شرایط بسیاری از داوطلبان و با توجه به فرآیند مهم و خطیر کنکور و ارائه اطلاعات درست و به روز به داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری و رشته های بدون کنکور راهنما و مشاور داوطلبان در تمامی نقاط کشور چه با تماس تلفنی و چه به صورت مشاوره حضوری می باشند جهت ارائه مشاوره رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر و همچنین رشته های بدون کنکور تمامی زیر گروه های آزمایشی.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش
شماره تماس: 9099072943 از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره

شماره تلگرام: شماره 09033806196 و آی دی کانال تلگرام sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال و هماهنگی مشاوره حضوریhttps://www.derakhte-danesh.com/%D8%B2%D...%DB%8C-98/
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 4.4
Powered by MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Theme designed by Adnan Babacan - Sidebar created by iranflat - iranflat.com
تمامی حقوق برای انجمنهای هشت بندی محفوظ است